Kontracepcija

ZABRINUTA

ml22

Poštovani,suprug i ja već dulje radimo na prinovi...oko godinu dana...naime moram naglasiti da mi je u pubertetu dijagnosticiran blaži oblik tarnera..iliti tzv.mozaicizam...gin.nalaz uredan,papa uredan....na terapiji sam trisekvenskom ali moram naglasiti da sam i dobila spontanu menstruaciju sa 13 god....znači nastupila je....također mi se sve razvilo normalno grudi....bila sam i u petrovoj....moram proznat da sam pomalo razočarana...tamo vas tretiraju kao brojku.....uvijek ponavljaju jednoteisto da čekam...ništa nisu poduzeli(zahvate,terapije druge,propuhivanje...).meni je dosta čekanja...razmišljam da odem kod privatnika jel mislim da se više posvete pacijentu i riješavanju problema....kao da im se neda radit posao......šta da radim.....imam li i 1 posto šanse za trudnoču,postoje li koje terapije...unaprijed hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte mi nalaz iz Petrove klinike koji govori o uzv nalazu!