Kontracepcija

Zadnji dan mjesečnice

ela248

Poštovanje imam pitanje, naime, zadnja mjesečnica je pocela 10.12.2018. i trajala je do 15.12.2018. zadnji dan (15.12) imala sam nezaštićeni spolni odnos, ali je dečko ejakulirao van mene 3 minute nakon odnosa. Ciklusi mi traju 26 dana rijetko se dese odstupanja 1-2 dana duze ili krace. Danas je 9 dan ciklusa i u popodnevnim satima sam osjetila slabu bol pri dnu trbuha, bol je bila prolazna. Samo da napomenem da sam pod stresom zadnjih par dana. Moje pitanje je, je li moguća trudnoća?
Unaprijed hvala na odgovoru.
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana. Trudnoća nije moguća.