Kontracepcija

Zbog straha

Bilja5

Prošlog mjeseca za vrijeme mjesečnice(oko 22 - 23. 11) imala sam prometnu nesreću. Tijekom tog mjeseca imala sam spolne odnose sa dečkom te smo prakticirali tzv.''prekinuti snošaj''. također sam i prebolila glivičnu infekciju koju sam uspješno izliječila. prije tjedan dana često sam počela mokriti i imati veliku nuždu. zbog toga sam napuhnuta i imam lagane grčeve u stromaku. ne mogu prepoznati kakvi su to grčevi (menstrualni ili crijevni). također sam se i prehladila. Inače prije menstruacije imam bolove u dojkama ali sada to nije toliko jako. Jako me je strah da sam trudna te se zbog toga znam jako naživcirati. Htjela sam kupiti i test za trudnoću ali kada i pomislim na to uhvati me strah. Znam da to glupo zvuči. Pitanje je dali je moguće da zbog te prometne nesreće i straha kasni menstruacija.

Unaprijed zahvaljujem

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Lako je moguće. Ali napravite test, to će razrješiti vaše dvojbe.