Rak dojke

iscjedak iz dojke

tina love

dobar da! imala bi pitanje ,izvinjavam se unaprijed ako nije ovaj moj problem mjesto tu.Unazad dva mjeseca imam iscjedak iz dojke tamno zelene boje je tada bio a sad par dana je crno zelen.imam troje djece i 32 godine.ništa me ne boli i nisam trudnica.ali sam jako zabrinuta.unaprijed hvala

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako se javite kirurgu koji se bavi bolestima dojke. Potreban je klinički pregled, UZV te citološki pregled iscjetka kako bi se moglo utvrditi o čemu se točno radi.

ivana199015

Poštovani,

29.3. sam prestala s uzimanjem Yasmin tableta na neko vrijeme, jer sam ih pila zadnjih 6 godina. 31.3. sam dobila redovnu menstruaciju. Nisam osjetila nikakve simptome po prestanku. Do sinoć. Nakon tuširanja, sam primjetila da imam nekakav rijedak bijeli vrlo slab iscjedak iz desne dojke. On izađe samo kod malo jačeg stiska. Nikakvu bol niti crvenilo ne primjećujem. Pa sam se zabrinula.
Prilikom odnosa svaki put je korištena zaštita. Pa nekako ne sumnjam na rane simptome trudnoće.
Dali bi moglo biti nešto jako zabrinjavajuće? ili da pričekam kroz koji dan pa da se obratim liječniku...

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako se javite liječniku.

maše

Poštovana imam 36godina u obitelji nisam.imala rak dojke dojila troje djece po godinu dana, nikakvih problema ni osjetljivosti dojki nisam.imala. Sada me tocno u vrrijeme ovulacije pocele boljet dojke kao zarenje bol i peckanje u isto vrijeme posebno na dodir točno ispod bradavice. Kad sam stisnula izaslo mi je nesto prozirno zućkaste gušće od vode tekućine i nešto bijelo kao sir. Kvržicu ne pipam. Zabrinuta sam.možete li reći o čemu se radi?

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ako je u pitanju iscjedak iz obje dojke, najvjerojatnije je u podlozi hormonski disbalans. Svakako se javite endokrinologu. Bilo bi dobro i da napravite UZV obje dojke.