Rak dojke

Rak dojke - preporuka za onkologa

zmihal14

Dobar dan,
molila bih vas preporuku najboljih onkologa za rak dojke (po mogućnosti da rade i privatno jer nam je hitno potrebno par mišljenja za terapiju).
Radi se o duktalnom infiltrirajućem karcinomu dojke, stadij IIB, veličina 3 cm, operiran prošli tjedan).

Hvala najljepša.
Lijep pozdrav,
Željka

Katarina Antunac, dr. med.

Postovana,
Prema mom iskustvu najbolji onkolozi rade upravo u bolnicama. Ne znam gdje tocno zivite ali ako odete u bilo koji klinicku bolnicu ili klinicki bolnicki centar u Hrvatskoj, necete pogrijesiti. Onkoloska terapija je specificna i komplicirana i u potpunosti se provodi samo u bolnicama tako da od misljenja privatnika nemate neke koristi jer vam on ne moze provesti cijelu terapiju i opet cete morati u bolnicu