Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne-benzaknen gel 5%

zelenaxxx

Nedavno sam bila kod privatne dermatologinje iz razloga da nisam bila zadovoljna dosadašnjim rezultatima. Dobila sam benzaknen gel 5 % i mogu reči da vidim da se nešto dešava u boljem smjeru ali me zabrinjava to da me lice pecka i svrbi (i pomalo se ljušti) ne pretjerano ali vidljivo je i sad ne znam da li da nastavim s terapijom ili to jednostavno znači da mi krema ipak ne odgovara.
Inače sam koristila kremu Uriage k18, a prije toga proizvode iz linije La roche posay effaclar i nisam imala nikakvih smetnja ali nije bilo ni rezultata.
Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Gore navedeni preparat ima za posljedicu peckanje i ljuštenje. Mislim da to nije razlog za prekid terapije ako ima rezultata.