Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Atipican madež

anonimuss

Pozdrav, na srednjem dijelu leda sam od rodenja imao najobicniji madez koji je prije pola godine postao atipican. Imam 18 godina. U pocetku je samo malo bio izdignut iznad povrsine te je poprimao bjelkasto ruzicasti pigment. Trenutno se dosta promijenio, uzdignut je i vidi se kao kvrzica preko majice, djeluje upaljeno i mala je bol prisutna pri stiskanju. Takoder je bitno napomenuti da sam istisnuo bijeli sekret iz njega nedavno jer mi je doktorica rekla da je mozda i akna ispod. Imam termin za uklanjanje za 20 dana, pa sam samo htio pitati je li ista hitno ili da bez obzira na ovo cekam operaciju?

Hvala
Lp

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po onome što ste napisali madež treba ukloniti, ali dvadesetak dana može pričekati.