Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

benzoyl peroxid 2

eva

postovana doktorice..zasto jedino meni nije odgovoreno na pitanje ima li u nasim ljerkarnama krema za lijecenje akni s benzoyl peroxidom?jako mi je hitno i vazno da to saznam jer ukoliko nema trebala bih naruciti iz amerike.hvala

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Benzoiyl peroxid se nalazi na našem tržištu pod nazivom Antopar gel, a proizvodi ga Lek.