Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Dermatovenerolog

Tomislav

Molim Vas za informaciju o ordinacijama dermatovenereloga u Zagrebu (u kojim klinikama se moze otici na pregled ili preporuku privatne ordinacije).

Ovaj projekt (www.cybermed.hr) mi se cini kao stvarno dobar, dosta ljudi ce se na ovaj nacin lakse izraziti (pogotovo ako je neki skriveni problem koji se toliko ne ocituje, pa covjek ne odlazi na pregled dok vec mozda nije kasno !!!). Za svaku pohvalu !!

Hvala, s postovanjem, Tomislav

Mr.sc.dr. Branka Marinović

U Zagrebu postoje dvije Klinike za kožne i spolne bolesti i to ona na Šalati te u Vinogradskoj. Također postoji više privatnih ordinacija, a njihove adrese možete doznati iz novina.