Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bol pri mokrenju

jaisamoja12

Prije ot. 8 mjeseci imam bol pri mokrenju s razmacima, dao sam urin na analizu no nema nikakve infekcije.Bol i peckanje se nastavilo no kad popijem mnogo čaja bol se uvelike smanji.Prije par dana povećale su mi se žile na penisu te se pojavila jedna žila pri vrhu kožice, no boli nema.
Isto tako nekada su mi testisi jako spušteni.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako imate povremenu bol pri mokrenju tako dugo vrijeme, mislim da se trebate javiti urologu zbog dijagnostičke obrade.