Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Dlake

ana333

Poštovani, imam problem s dlakama na licu, pretpostavljam da je to zbog hormona jer sam dosta godina imala problema s menstruacijom i tek zadnjih par godina sam je uspijela ustabiliti s maca prahom međutimu zadnjih par menstruacija mi neuredno dolaze , imam mikrocisticne jajnike bar su tako rekli jer su mi zadnji nalazi hormona od prije dvije godine su bili uredni ali uskoro bi ih trebala prekontrolirati.
U zadnje vrijeme mi se cini da su dlake pocele brze rasti i postale tamnije na nekim mjestima gdje nisu prije bile ni zamjetne , pa me zanime me ako se ispostavi da je zbog hormona i ako nakon nekog vremena ih uspijem dovesti ih u red,
jeli moguce da dlake koje vec jesu tamnije i jace prestanu rasti ili se prorijede ako se makne uzrok?
Hvala Vam.
Lp

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

One koje sdu narasle do sada, neće se ukloniti same od sebe nakon normalizacije hormona. Nove neće rasti.