KB Dubrava
Zagreb,

glavic nadrazenost

Zola112

Postovani doktore, dobar dan! Citao sam vase komentare po sajtu i razgledao slike, nisam nasao neki slican problem mom. Da skratim pricu, imao sam pre godinu dana infekciju na glavicu, mislim da je bila upitanju candida i to sam izlecio. Dosao sam sa mora pre nedelju ipo dana,a tamo sam imao odnos sa devojkom koju ne poznajem, popili smo i nisam stavio zastitu. Pre par dana mi je glavic pocrveneo, i kao da su se pojavile neke sitne tackice na njemu. Pri erekciji veoma mi je nadrazen. Interesuje me pre nego sto odem do urologa mozete li mi reci u cemu je stvar, jer mozda i nije infekcija od nje, a sam sebe ubijam u pojam!?
Unapred zahvalan!

http://postimg.org/gallery/2of1dlvly/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o upali glansa i prepucija. Ona je može biti posljedica jače iritacije, ali i drugog uzroka. Najbolje bi bilo da se javite dermatovenerologu.