Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

iznenadno opadanje kose

teamateja

Postovani. Pojavilo mi se pojacano opadanje kose, nedavno sam vadila zub, ne znam dali to ima kakve veze(prije par dana) odmah iza toga sam to i primjetila)
Takodjer masno celo te pristici na istom, to se pojavilo nakon pocetka pusenja, ne znam dali je povezano..menstrualni ciklus uredan. Dali je vadjenje zuba razlog ili nesto dtugo?
Hvala..

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Niti jedno niti drugo nema veze s pušenjem niti s vađenjem zuba.