Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Kosa

tea35

Poštovani!
Nakon poroda pocela mi je opadati kosa,obrve i ostala dlakavost na tijelu bitno se prorijedila, danas godinu i pol nakon poroda uopce nemam kose , radila sam sve hormonalne pretrage i svi nalazi su u redu , kao mala bolovala sam od alopecije ali ne u tako drasticnom obliku da bi se u pubertetu to sve popravilo i sada do poroda nisam imala nikakvih problema , pocela sam uzimati yasmin tbl na preporuku lijecnika , molim vas sto mi jos mozete preporuciti
hvala

Dinko Kaliterna, dr. med.

Odličan izbor, uz to još morate koristiti neki lijek lokalno ili tablete protiv ispadanja kose. Kod vas je pojačanja aktivnost muških hormona što izaziva ispadanje kose. Na temelju izgleda se određuje oblik terapije. Nećete oćelaviti i ne bojte se.