Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

kvrzica

korisnik1

Pozdrav prije nekoliko dana uocio sam kvrzicu na penisu bila je manja sad je malo narasla , boli kod dodira (kod lakseg pritiska)
Znate li o cemu je rijec
Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možda je riječ o upali žlijezde ili dlačnog folikula, ali za točnu dijagnozu bi ipak trebao pregled.

Kristinica961302

Poštovani prije par mjeseci na desnoj vaginalnoj usni mi se pojavila gnojna kvrzica koja je jako bolna kod hodanja i sjedenja i koja pece dok se mokri i imala sam povisenu temperaturu zanima me sta je to jer moja ginekologica mi je rekla da je to upala dlake i dala mi je klavocin da pijem i povuklo se sad evo opet se pojavljuje.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moguće je da je upala dlake, jer se ona može ponavljati. Moguće je i da je upala žlijezde, ali na pamet mi je teško reći.

Spasos123

Doktore,pojavila mi se mala bezbojna i bezbolna kvrzica,velicine zrna graska na kozici pri korijenu penisa,kvrzica je pokretna kad pomjeram kozicu i ona se pomjera,molim vas odgovorite mi sto prije jer me je ovo bas uplasilo

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne radi se o nečem ozbiljnijem. Vjerojatno je riječ o povećanoj normalnoj žlijezdi koja se nalazi u ovom području.