Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Kvrzica iznad penisa

Amer

E vako , prije godinu dana sam napipao nekakvu kvrgu iznad penisa .Otisao sam doktoru i reko mi je da mi je urasla dlaka i da ce proci .I nije nikako prosla ,bila je mala ko
zrno graska ali u zadnju sedmicu je postala puno puno veca .Pocelo me boliti ,ali nije toliko strasno.Zanima me samo jel to sta opasno jel me bas strah .

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nije opasno ali, ako je došlo do upale, trebalo bi liječiti lokalnim antibiotikom ili antibiotikom na usta.