Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Lisaj!

sanela

Dobar dan!
U toku menstruacije mi se ispod obadva oka pokazu
dva lisaja,odnosno dvije crvene tacke.Stabi to moglo biti i cime mazati?
Hvala unaprijed!

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Teško je na temelju opisa postaviti dijagnozu ali bi se kod vas moglo raditi o numularnom ekcemu. Možete pokušati mazati neku masnu neutralnu kremu. Ako promjene ne prođu svakako bih vam savjetovala da se javite dermatologu na pregled.