Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Madeži

IvonaZg25

Poštovani,
Zamijetila sam nekolicinu mladeža koji su nepravilnog oblika i ne pretjerano ujednačene boje dali je takve mladeže bolje ukloniti i ima li razloga za brigu?. Također na jednome mladežu imam malenu izbočinu svjetlije boje koja na njemu postoji duže vrijeme, može li to biti normalna pojava ili ipak upućuje da nešto nije u redu sa njime?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bez pregleda madeža, ne može se reći je li koji madež opasan i jer postoji potreba za odstranjenjem. Napravite dermatološki pregled i dileme će nestati.