Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Masno tkivo na vrhu penisa

Pomozibrzo

Postovani,
vrlo sam uzrujan jer imam 17 godina i imam nekakvo masno tkivo s unutrasnje strane penisa i kad prevucem kozicu ona se pojavi i kada stisnem prstom ili bilo kako ona se izmice, kao mala loptica unutar, ne znam da li je to masno tkivo ili sta ali molim vas pomozite. Htio sam priloziti sliku ali ne mogu jer sam vec jednom to napravio pa mi niste odobrili temu zbog "pornografskog sadrzaja".. Molim Vas ako bih mogao poslati sliku na vas mail ili nesto da mi date stvarno dobar savjet kako to izljeciti i kome se obratiti! Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći točno o čemu je riječ napamet, ali vjerojatno je riječ o nečemu što ne zahtjeva liječenje. Ne postoji mogućnost slanja maila.

Pomozibrzo

Evo slika : http://postimg.org/image/tr8gz8cdx/ pa ako mozete definirati o cemu se radi

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najvjerojatnije je riječ o cističnoj tvorbi. Nije ništa ozbiljno. Ako ne prođe za koji tjedna, javite se urologu.

Pomozibrzo

A jel mi znate reci otprilike kako se to liječi? Kremama ili

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne. Možda se povuće samo od sebe, ako ne kiruški kod urologa.

Pomozibrzo

Posjet urologu moram obaviti uz prisutnost roditelja jer nisam jos punoljetan ili

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da ne morate. Sva daljnja pitanja postavite urologu.