Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

svrbez

sniko1

doktore vrlo sam zabrinuta.imala sam spolne odnose sa mojim novim partnera pre nekoliko dana nakon sto sam prekinula dugu vezu...sinoc mi rekao da oseca svrbez na mesto oko penisa a nije imao kontakte sa drugom,znaci ne svrbez na penisa nego mesta oko penisa..sa mojim bivsi partner nismo imali nikakav problema.recite mi molim vas o cemu se radi jer vrlo sam zabrinuta..unapred hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći o čemu je riječ. Možda je samo iritacija, a možda i nešto drugo. U početku, prilikom stupanja u spolne odnose s novim ili nepoznatim partnerom, bolje je imati da oni budu zaštićeni (uz kondom).

ivkec93

Postovani, sa momkom sam prije par dana imala veoma dug spolni odnos. Pri kojem sam i osjetila bol jacine istog. Od tad nismo imali odnos, vec 4 dana, jer osjecam jako peckanje u vagini, pa me zanima, da li je to nesto poput iritacije ili je nesto ozbiljnije? Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o jačoj iritaciji.