Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Mrlje boje "joda" na stopalu djeteta 9 godina

Marta1710

Poštovani
Nisam sigurna da li postavljam pitanje na pravom mjestu pa me uputite. Prije 3 dana mojoj curici 9 god, koja je inače super zdrava nikad teško bolesna nije bila na desnom stopalu su joj sepojavile mrlje boje joda onako kao podljevi..na peti, sa strane, ispod palca..bili smo kod njene doktorice ona kaze da u životu to nije vidjela..nismo obavili nikakve pretrage već je htjela pricekati dva dana da vidimo da li će proći ili ne..stopalo joj izgleda kao da ju je netko prebio..smeđe mrlje..ne boli ju, normalno hoda, samo na dodir malo..
Što bi to moglo biti?
Hvala unaprijed i lijep pozdrav.
Marta

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po opisu vašem opisu vam ne mogu reći o čemu je riječ, za početak bih preporučio pregled dermatologa.