Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

nadrazeno i osjetljivo vlasiste

teamateja

Pozdrav, otisla sam kod dermatologa radi peckanja vlasista, on mi je rekao da uzmem elution sampon i s time perem kosu, probala sam s tim al mi nije bas pomoglo, tada sam uzela Vishy bez sulfata, to je smirilo malo stanje, iako i dalje pece i boli na mjestima gdje se pojavljuje i blago crvenilo, cula sam da je dobro uzeti bepanthen losion pa utrljati na ta mjesta, dali to mogu primjeniti? I koliko dugo bi se trebao koristiti elution sampon da daje neke rezultate, jer nisam sigurna dali mi bas ne pase ili ga nisam samo dovoljno dugo koristila? Unaprijed hvala;

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bepanthen losion može samo pomoći i možete ga koristiti i dulje vrijeme. Elution šampon možete također koristiti, a možete pokušati i Sensinol šampon od Ducraya. Problem kao vaš je dugotrajan, a često je potrebno i pokušavati više preparata dok se ne nađe onaj koji će Vam više odgovarati.