Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Otpadanje kose-pubertet

impossible

Poštovani, imam 15.god. Unazad 1 mj. primjetila sam opadanje kose. Prije 2 mjeseca stavila sam minival, farbam se svako 3-4 mj., perem kosu svaki drugi dan...U zadnje vrijeme počela sam se debljati, i menstruacija mi kasni...zanima me jeli moguće da je to vezano uz neki hormonalni poremećaj...Hvala unaprijed na odgovoru!
Pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po tome što ste napisali vjerojatno je u podlozi Vaših problema hormonski poremećaj. Potrebno je učiniti ginekološku i endokrinološku obradu.