Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

pitanje

josip

možete mi reći koja je najbolja kombinacija lijekova na svjetskom tržištu za liječenje nasljednog ispadanja kose? čitao sam da postoje još bolji proizvodi od finsterida i minoxidila pa me zanima konkretno njihov naziv (p.s. ne tražim recept preko interneta, već me zanima informativno)
hvala

dr. Dinko Kaliterna

Ne postoji najbolja kombinacija lijekova koja bi svima odgovarala jer to ovisi o više faktora: dob, duljina ispadanja kose, popratne bolesti,...