Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Problem s kozicom

sinaa

Ovo traje vec nekoliko tjedana kad imam spolni odnos kozica mi popuca na vrhovima i to odosta pece nakon spolnog odnosa to zacijeli te ranice ali jos uvijek ostane ko prsten tesko kozica ide preko glavica i pece to. Nekako koda je kozica stisnuta sada mazem sa beanthen masti i cini mi se da je bolje ali dobro bi mi doslo vase misljenje. Hvala
Evo slikasadsada je namazano behanten masti pa je koza odpustila pa se ne vidi tako jako taj "prsten" ali kad se osusi onda se jako vidi)
http://imgur.com/rPvNsTo

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Sada se na fotografiji ne vidi neki veći problem. Vjerojatno je riječ o suhoći i iritaciji uslijed koje dolazi do pucanja kože. Mažite Bepanthen koji će pomoći.