Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Rupa u kosi

loveparis5

Poštovani,
Htjela bi vas pitati za misljenje, mome dečku je unazad par mjeseci krenula otpadat kosa ali samo na jednom malom mjestu, kružno, veličine ajmo reci šljive, bio je kod dermatologa dobio neku mast i tablete međutim nije pomoglo, dermatolog kaze da ne zna sto bi to moglo biti, poslano je u Zagreb međutim nalaz je pokazao da također ne znaju sto je to, koji je uzrok, sto vi mislite? Saljem vam sliku kako to sada izgleda, kosa je lagano pocela rasti... Zahvaljujem unaprijed, LP
https://imageshack.com/i/plXq2Muej

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne znam koji nalaz je poslan u Zagreb. Ovakve promjene su obično nepoznata uzroka.