Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

svrbez

goran

molim vas za odgovor
imam 27 god.i javljam se iz makedonije.
ima nekoliko meseca od kada mi se pojavio jaki svrbez na kozicu oko penisa,i nekako je izgibila pigment ispod samog vrha .kada mi je koza navucena preko penisa osecam da od unatrasnoj strani na dva mesta koza mi je nekako gruba i tvrdza.sve je to na sami vrh ..mislim da me razumete.odrzavam redovito higijenu i nemam seksualno iskustvo do sada tako da nema od koga da sam dobio to.cesto mastrubitam i to mi uteznuje situaciju.koristim pavlovicevu mast .molim vas da mi preporucite nesto sto bi pomoglo.stidim se da odem doktoru.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Prema vašem opisu može se raditi ili o infekciji gljivom ili o nekom od oblika alergijske reakcije. Svakako će biti nužno da posjetite dermatovenerologa jer bez pregleda neće biti moguće odrediti terapiju.