Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

U koži

Marry Ann

Poštovani,

u mojoj koži žive paraziti koji se najviše razmnožavaju na svim dlakama obraslim područjima na tijelu, najviše na vlasištu. Jajašca su bijela, okrugla i u jednoj od faza čine nepovezanu srebrnkasto bijelu kružnicu, da bi na kraju izletjele iz moje kose u obliku malih crnih mušica. Posjetila sam dva dermatologa, ali bez rezultata. Možete li me uputiti kome da se obratim za pomoć (moja liječnica opće prakse negira postojanje takve bolesti, te ne mogu dobiti uputnicu).
Napominjem da navedeno stanje traje duže od godine dana.
Zahvaljujem.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne bih preporučivao nekog dermatologa posebno, ali morate znati da ako dva dermatologa nisu pomogla vjerojatno neće niti treći.