Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Uzrok pojave crvenih tockica na kozi

Enna123456

Postovani,
Imam 26 godina i problem ucestale pojave crvenih tockica kao iglom bockanih ispod koze,izuzetno sitnih na dodir neosjetljivih. (Kao sitno zgrusana krv)Pojave mi se s druge strane lakta kao i sa druge strane koljena na pregibima.. (u zadnjih mjesec dana.) U zadnje vrijeme sam pod velikim stresom, strahom da nisam trudna i ponekad kad sam pod nervozom i o problemima razmisljam primjetim da se tockice pojave. Poslije kraceg vremena izblijede, nestanu i onda po istom nacinu opet pojave.(isto sam primjetila prije par godina nakon operacije slijepog crijeva).Inace imam problema s gastritisom na dvanesniku i cir na zelucu i pijem fenix tablete za isto. Zanima me sto bi mogao biti uzrok navedenom? Strah, trudnoca, problemi s kisalinom ili nesto trece.? Molim vas da odgovorite, hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju Vašeg opisa ne mogu reći o čemu je riječ, pa ne mogu niti reći što bi mogao biti uzrok.