Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Višak kože na penisu

fabregas22

Poštovani,

Imam jedan ogroman problem, bar se meni čini ogroman, jer sam bio kod urologa, ali on ne vidi tu ništa čudno.
Uglavnom, imam jedan ogroman višak kože na penisu. Kožicu mogu natezati bez problema i u opuštenom stanju i u erekciji, također je mogu vratiti natrag, što znači da nemam fimozu ni parafimozu. Urolog mi je propisao da imam klinički kratak frenulum, ali da mi nebi trebao puno smetati, jer me ne boli ništa kad natežem kožicu.
Nisam imao seksualni odnos još. Imam 18 god. I bojim se da će mi to smetati pri odnosu. Od stresa nemogu ni staviti kondom. ( to sam pokušao prakticirati)

Dakle, kad u opuštenom stanju nategnem kožicu, ispod glavića, ona se toliko nagruda sa lijeve strane penisa da to nije normalno. Ovdje ću vam predložiti link na sliku, ako je možete vidjeti : http://i41.tinypic.com/2irxger.jpg
U erekciji kožica se proširi, ali se isto osjeti nabor kože u donjem djelu penisa

Molim vas da pogledate i da mi date nekakav savjet, jer ne bih na operaciju nikako.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaše pitanje i problem (koji to i nije) je za urologa i svemu što vam je on rekao nemam što dodati.

fabregas22

Hvala doktore na odgovoru..Samim time što ste rekli da to nije problem ste me utješili happy
Jer ta nagrudana kože mi stoji samo na toj lijevoj strani, pa mi je to čudno, to nisam čuo da netko ima još.

crocozg

Poštovanje,

imam pitanje glede sličnog problema.
Naime, dok je penis u erekciji, nije mi problem prevući kožicu preko glavića, problem nastaje kada se kožica sama od sebe vraća natrag i to mi stvara problem tokom seksualnog odnosa. Kad je kondom na penisu, zbog tog vraćanja kožice natrag, automatski mi spada i kondom i već mi je zbog toga jednom spao do kraja.

Sad, zašto se stalno vraća, ne znam, možda je problem što imam kraći frenulum, pa me zanima dal se može to riješiti nekom operacijom, nekom kremom, vježbama, bio bih jako zahvalan na odgovoru.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaše pitanje je za urologa.