KB Dubrava
Zagreb,

Crvene prepone

Kristijan91

Postovani,
Pojavilo mi se crvenilo na preponama nalik ovoj slici http://www.zdrav-zivot.com.hr/slike/velike/23_gljivicne4.jpg dosta slicno izgleda. Ne svrbi ne boli, malo se peruta. Sta da radim, postoji li neka krema ili nesto sto bi mi pomoglo da se povuce? A da mi je dostupno bez lekara.
Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na fotografiji je dermatomikoza (gljivična infekcija kože). Naravno ,to ne znači do to i Vi imate, jer razne promjene na koži izgledaju slično. Za ovo bi trebalo mazati Lamisil ili Canesten cr. 2x dnevno kroz 3 tjedna.