Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

vitiligo??

kjara

Postovani doktore,
najpre hvala na prethodnim odgovorima, a zatim jos jedno piatanje.naime koristila sam Elocom mast oko 4nedelje zbog belih fleka na predelu iznad , clanka( dve manje nepravilne fleke) po preporuci dr koja je posumnjala na vitiligo-no medjutim, niskako poboljsanje.Sto dalje ciniti.Hvala unapred

Dr. sc. Ivana Nola, dr. med.

Terapija vitiliga ovisi o kliničkoj slici i anamnezi.
U obzir osim kortikosterodnih krema dolaze u obzir i kreme sa satojcima koji djeluju na drugoj razini.
Trebali biste biti pod kontrola dermatologa radi obrade i terapije.