Nefrologija

Bolovi bubrega

Bojan

Evo ga vec me 4 dana boli bubreg. Pa sad pisem ovu poruku ako zna neko kako da mi prodju bolovi,mislim bolovi nisu jaki (moze se reci da glava moze jace bolit),ali kakvi god bili mali ili jaki mene zanima kako da ti bolovi nestanu. Hvala

Bojan

moram samo napomenut da sam vozac motora, a inace vozim bez bubreznjaka i vozio sam se ovih dana. A moram jos samo reci da kad se tusiram i kad mi ide topla voda po tim djelovima gdje me boli onda nista ne osjecam nikakvu bol.

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovani,
odovaram kako slijedi:
- iz više razloga nije pametno voziti motor zimi;
- bolovi u lumbalnom području ne moraju biti bubrežnog podrijetla;
- bolovi u lumbalnom području koji popuštaju na zagrijavanje najvjerojatnije su posljedica napetosti lumbalne muskulature.
S poštovanjem,
Prof.dr.sc. Petar Kes