Nefrologija

Bubrezi

STELA M

Štovani,
rečeno mi je da imam tanku bubrežnu opnu i da pri većim naporima ostali organi pritiskaju bubrege i to uzrokuje pojavu krvi u mokraći.
Možete li mi reći da li sam ovo dobro razumjela,odnosno ako postoje ovakvi slučajevi kao što je moj,što se može uraditi???
Što smijem a što ne i sl...
Hvala puno

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovana,
dali su Vam vrlo pojednostavljeno objašnjenje - ? - zaista mi nije poznato što su Vam time htjeli kazati.
S poštovanjem,
Prof.dr.Petar Kes