Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

cipelice

tina

postovani doktore
imam djevojcicu od 5 mjeseci i pocela se dizati uz stvari prije mjesec dana. Zanima me da li mora stalno biti u cipelicama i u kuci posto su mi to mnogi (rodbina i prijatelji) savjetovali jer kazu inace ce joj se iskriviti gleznjevi.
da li je to istina?
sta su radili ljudi kad nije bilo anatomskih cipelica?
hvala

Dr. Darko Richter

Uopće ne mora biti u cipelicama, jer da se u nijima bolje raste, vjerojatno bi ih priroda djeci stavila još u maternici. Ja bih te anatomske cipelice nabio onima koji dijele besplatne savjete, i to da ih stalno nose, danju i noću.