Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

dojenje

almad

Poštovani Doktore imam pitanje za Vas :moja djevojčica ima 2 mjeseca dojim je ali kada ima kakicu ona je dosta žitka i maslinasto zelene boje sa neugodnim mirisom pa me zanima jeli to do mog miljeka jer sam pokušala da je dohranim formulom i nakon nje kada ima stolicu ona je dosta gušća i zlatno žute boje je .Pa me zanima ako je do mog mlijeka, šta u tom slučaju da radim jer imam osjećaj da je moje mlijeko dosta vodenkasto,molim Vas da mi pomognete doista sam zabrinuta!
Unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

NIje do vašeg mlijeka, već do količine vašeg mlijeka. Dijete je gladno.