Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Ginekomastija

SkyLord

Desna bradavica mi je nabrekla i kad ju malo jace stisnem boli i ispod aureole se osjeca kvrzica ali samo na jednoj bradavici,bio sam kod doktora i on je upisao da imam ginekomastiju i narucio za dva tjedna,zaboravio sam napomenuti imam 13,5 god.Oce ginekomastija na desnoj bradavici proci sama?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Obzirom na dob povećanje žljezdanog tkiva dojke je uzrokovano hormonskim promjenama u sklopu pubertetskog razvoja i prolazne je naravi. Možeš stavljati obloge od vode (natopiš vatu vodom sobne temperature) kad si kod kuće ili noću.