Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

hladne noge

pavlov

Postovani dr imala bi jedno pitanje
Curica od 7 godina ove godine imala 4 urinarne infekcije , pregled ko urolaga imala ljetost , nalazi svi ok, urolog nam rekao da je jednostavno sklona tome i da ce proci jedino joj dao tablete brusnce kao preventivu koje
jednom dnevno jos pije
Sad joj redovno kontrolisemo urin i sve je bilo ok Zadnja kontrola urina prosle srjede kod njenog pedijatra
Sestra nam je rekla da ima malo povecae leukocite i pokoji elektrocit , ali da nema bacterija i da ne treba antibiotik vec da obratimo paznju da joj noge nisu mokre i hladne i da se topli
Problem je sto su njoj noge i ruke uvjek hladne , nosi uvjek vunene carape ,obucu joj kupujemo najbolju GEOX
Ona se rijetko zali da joj je j zima nogama
Ali kad got je pitam da li joj je zima kaze nije a kad dohvatim noge ledene
Imam samo jedno pitanje , da li moze doci do urinarne upale ako su noge cesto hladne

Darko Richter, dr. med.

Ako pitate da li može, odgovor je: uvijek može.