Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Iskuhavanje bočica i duda

HelenaM

Poštovani,
sestra mi ima malu bebu i mislim da pretjeruje u nekim stvarima oko brige djeteta.
Interesuje me koliko često je potrebno iskuhavati bočice i dude/cucle? Nakon svakog obroka ili ne? i koliko dugo 10-30 min da kuha? Ako duda padne na pod da li je dovoljan mlaz vruće vode preko nje?

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

O iskuhavanju duda i bočica ja ne znam ništa.
Ako nešto padne na pod, ja ono, što se može, operem sapunom i vodom.