Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kada cjepiti prevenarom ?

apifin

Pedijatrica mi je predložila cjepljenje prevenarom nakon izlječenja upale grla , kako je nakon upale par dana usljedila druga upala i djete 3,5 godnina je opet na antibiotiku trenutno klavocinu , zanima me kad dati to cjepivo odnosno dali se može odmna nakon antibiotika ili bi bilo bolje da pričeka i koliko ako treba čekati i dali treba neke pretrage prije .hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Može se dati odmah nakon antibiotika, nisu potrebne dodatne pretrage.