Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kašalj i povraćanje

lusy30

Poštovani!
Molim savjet.Imam četvero djece koji su bili prehlađeni,nosići cure i kašalj koji traje već tjedan dana.danas je počelo povraćanje i dvoje od njih je imalo jedanput i proljev,počelo je od kašlja a završilo je sa svime šta pojedu da povrate.temperature nemaju.

Darko Richter, dr. med.

Prehlađeni su, a sada su, usput, dobili i gastroenterokolitis.
Samo piti, po malo, dok povraćanje ne prestane, a prestati tretirati nos i kašalj.

lusy30

Hvala!