Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kvržica na dojci?

nada

Imam jedanaestomjesečnu djevojčicu. Zabrinuta sam jer na njenoj lijevoj bradavici sam osjetila kvržicu veličine zrna graška. Bradavica je tamnija od desne i nije bolna na dodir. Beba je dosad bila zdrava, hranjena na prsima, rano prohodala. Molim za savjet kome se obratiti.

Dr. Darko Richter

Najprije se obratite primarnom pedijatru svog djeteta. On/ona uputit će vas na pravo mjesto. Za početak to može biti dječji endokrinolog, ili dječji kirurg.