Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Laringitis i visoka temperatura

anapi

Postovani dr.

Dijete 2 god od nedjelje je promukla i s temperaturom koja varira od 38,5 u nedjelju preko 37,4-37,7 kroz tjedan i veceras ponovno 38,5 kad sam dala Nurofen.
Pedijatrica dr.Curlin u Dubrovniku je u pon rekla da nije nista,cisto uho grlo i samo kapati nos i inhalirati fiz,cura se davila od kaslja cijelu noc(kao lavez) pa sam je inhalirala 3-4 puta dnevno fizioloskom i odvela ponovno na pregled i u srijedu, sve isto plus jedna ampulica Pulmicorta podijeljena na dvije inhalacije.
Cura malo bolje iskasljava i ne laje vise,nos dosta zacepljen,doputovali smo u zagreb na odmor i sad opet 38,5.
Da li je predugo 5-6 dana temperaturica u porastu i je li potrebno mozda javiti se opet lijecniku i gdje se mozemo javiti?
Iz Dubrovnika smo i nemamo uputnicu sada.
Hvala vam unaprijed

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Javite se u hitnu službu jedne od bolnica.