Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Lefax kapi

ana2707

Postovani, imam kratko pitanje. Moze li beba od 2 mjeseca uzimati Lefax kapi? Naime, upustva su na njemackom i mislim (prema mom skrimnom poznavanju jezika) da stoji 0,5 - 1 ml suspenzije 3x dnrevno za dojencad.
Sastav kapi: (1 ml suspenzije) 41,2 mg Simeticon- djelatna tvar. Pomocne tvari: sorbinska kis., kalijev sorbat, Macrogol 6000, Aluminij-magnezijev Silikat, hytellose, natrijev ciklamat, poly(oksietilen)-25-gliceroltrioleat, aroma banane, limunska kis., natrijev saharin i prociscena voda. Proizvodjac Bayer.
Unaprijed zahvalna Ana

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Mogu uzimati i u toj dobi, dozu ste dobro razumjeli.