Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

mršavost

ljiljana

Imam djevojčicu od 6 godina. Veliki je problem prehrana, vrlo malo jede, samo rijetku hranu voli, što se očituje izrazitom mršavošću. Pokušali smo vitaminima, biljnim preparatima, fizičkim aktivnostima, medjutim bez rezultata. Molim Vas da mi odgovorite da li u Zagrebu postoji neka institucija koja se bavi poremećajem prehrane kod djece u smislu vrlo smanjene potrebe za jelom. S štovanjem,

Dr. Darko Richter

Javite se prof. dru Zvonimiru Jurčiću u Klinici za pedijatriju u Vinogradskoj (Sestre milosrdnice).