Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pohvala!

Ivana!

Poštovani dr.Richter, čitajući Vaše odgovore na postavljena pitanja dobila sam poriv napisati Vam poruku pohvale! Jer traženo stručno mišljenje često dobijemo u paketu sa duhovitim opaskama što me jako razvedrilo, a nadam se da i ostale čitatelje!

Dr. Darko Richter

Harno primam na znanje. Inače, nisam osobito duhovit, no pitanja katkada to jesu - pa, kakva pitanja, takvi odgovori.

Vesna

Pridružujem se pohvalama!
I ja mislim da su odgovori sažeti, bez filozofiranja i definitivno sa stilom koji se meni jako sviđa (iako sam primjetila da ne dijele svi isto mišljenje). Ono što najviše cijenim u odgovorima (koje sam i sama par put dobila) je konkretnost, stručnost (koliko mogu ocijeniti) te brzina. Iako pretpostavljam da je teško dijagnosticirati ovako preko interneta, jako mi se sviđa i to što nije svaki odgovor "Odite doktoru" jer takav savjet mogu dobiti i od prve susjede.

Još jednom BRAVO dr. Richter!

Dr. Darko Richter

Dobro, dobro,...
Iskreno, nisam bez grijeha, a katkada sam i zajedljiv, ali mi je drago da ste opazili ono oko čega se trudim: da budem konkretan i direktan i da ne uopćavam previše odgovore od kojih onda nitko nema koristi.