Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

problemi s nosom

irena

Imam curicu staru 16 mjeseci,vec nekoliko dana tesko dise na nos,a bas nista ne curi iz njega.Najgore je po noći jer cijelu noć diše na usta.Prije 2 mjeseca smo bili kod otorinca zbog učestalog curenja nosa i on je rekao da ima povećanu treću mandulu,ali ne toliko da bi joj pravila probleme.Kako joj pomoći?Unaprijed zahvaljujem.

Dr. Darko Richter

Još malo pričekajte, možda joj pred spavanje ukapajte Operil ili efedrin za djecu. Ako se za nekoliko dana stanje ne promijeni (npr. nos ne procuri, ili se ne odčepi), opet se javiti na ORL.