Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

promuklost

joly

Kod moje se 4 i pol mjesečne bebe pojavila promuklost. Sada jedva što može gugutati ili plakati koliko joj je oslabio glas.( to traje 2 dana ) Nema temperaturu, a ni drugih znakova bolesti. Da li je kod takvih simptoma preporučljivo napraviti pregled kod pedijatra.

Dr. Darko Richter

Apsolutno, i to što prije. Čudi me da ne spominjete strugavo disanje koje obično ide s promukosti.