Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Resorptivni savovi

teica1234

Postovani...malena mi je bila na sivanju lacerokontuzne rane supracilije receno je da savovi sami otpadaju da ne mora na vadenje, sada je proslo vec 9 dana savovi su jos tu...nisu mi rekli koliko vremenski treba da otpadnu..rana joj zarasla skulicu je sama otrgla tokom spavanja..ali me brinu ti savovi pedijatrica je dr dan nakon sivanja pogledala i poslala nas van bez da sam je stigla pitati nakon koliko otpadaju i da li da joj uzmem neku kremu da joj mazem? Lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ponekad treba i 2 tjedna da se šavovi otope i ispadnu. Uzmite silikonski gel kojim ćete mazati ožiljak, 2x na dan kroz 2 mjeseca.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ponekad treba i 2 tjedna da se šavovi otope i ispadnu. Uzmite silikonski gel kojim ćete mazati ožiljak, 2x na dan kroz 2 mjeseca.