Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

sjedenje

tina

postoani,
moja beba od i pol mjeseca pokusaa sjesti kada ju drzim pa me zanima da li je prerano za to jer mi prijateljice sajetuju da joj ne dopustam dok ne napuni 6 mjeseci
hala

Dr. Darko Richter

Ne vidim koliko je stara, ispustili ste jednu riječ. Bez obzira na to, zar mislite da jedno dojenče može napraviti nešto što ne može? Ili, drugi će vam puta te iste prijateljice reći: mora to i to, makar još ne može. Evo, ti tzv. "stavovi" odraz su teškog neznanja i vlastitog nesnalaženja u onim segmentima života, u kojem posebno znanje i ne treba, već samo normalni prirodni instinkt. Gledajte svoje dijete i poažite mu u onome što ionako treba savladati, i ako želi sjediti i prije 6 mj., znači samo da želi drugu perspektivu, da ne gleda samo u strop iz svog kinderbeta, a čak i to da je za to već spremno.